| Item Condition: Used SKU: SB-184449 RQ-3-A From our inventory we are selling a Parker 404100XRMSD2H1L1C1M8 Linear Actuator, 100mm Travel, 5mm Lead, 375lb Load. \\r Specifications: \\r
-75%
Used Parker 404100XRMSD2H1L1C1M8 Linear Actuator, 100mm Travel, 5mm Lead, 375lb Load