From our inventory, we are selling a Parker PV60FB-003 Flanged Planetary Gearhead 3:1 Ratio, 16mm Shaft, Size 60mm.
Specifications:
  • Model #: PV60FB-003
  • More Information:
    • Planetary Gearhead
      • Ratio: 3:1
      • Frame Size: 62 x 62mm, ?50mm Pilot
      • Input Bore: ?12mm
      • Output Shaft: ?16mm
      • Output Torque: 12Nm