From our inventory we are selling a PHD CRS2U20X1-I Pneumatic Cylinder, ø20mm Bore, 1in Stroke, #10-32UNF, 150psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CRS2U20X1-I \\r
  • More Information:
    • PHD Compact Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø20mm\\r
      • Stroke Length: 1in\\r
      • Ports: #10-32UNF\\r
      • Max Pressure: 150psi