From our inventory we are selling a Phoenix Contact HC-B 24-TFL-76/M1M32S Sleeve Housing 76mm 1x M32 Lateral.
Specifications:
  • Model #: HC-B 24-TFL-76/M1M32S
  • More Information:
    • Height: 76mm
    • Width: 43mm
    • Length: 120mm
    • Wrench SIze: 32mm
    • Strain Relief Diameter: 11mm to 21mm