From our inventory we are selling a Phoenix Contact Quint PS-120AC/24DC/10 Power Supply, In: 120VAC, Out: 24VDC 10A.
Specifications:
  • Model #: Quint PS-120AC/24DC/10
  • More Information:
    • Power Supply
      • Input: 120VAC (Range: 93-132VAC, 4,0A – 2,9A), 47-63Hz
      • Output: 24VDC, 10A