From our inventory we are selling a Phoenix Contact QUINT-PS-120AC/24DC/10 Power Supply Unit, 120VAC/24VDC, 3A/10A.
Specifications:
  • Model #: QUINT-PS-120AC/24DC/10
  • More Information:
    • Phoenix Contact Power Supply Unit
    • Input:
      • Rated Voltage: 120VAC
      • Current Consumption: 3A
    • Output:
      • Rated Voltage: 24VDC
      • Current: 10A
    • Mounting: Din Rail
    • Dimensions: 180mm x 125mm x 115mm