From our inventory we are selling a Phoenix Contact QUINT-PS-120AC/24DC/5 Power Supply 120VAC IN, (2x) 24VDC 5A OUT.
Specifications:
  • Model #: QUINT-PS-120AC/24DC/5 , 2939069
  • More Information:
    • Power Supply
      • Number of Outputs: 2
      • Input: 90-130VAC 47-63Hz
      • Output: 24VDC 5A
      • Mounting: DIN Rail
      • Dimensions: 180 x 87 x 78mm