From our inventory we are selling a Phoenix QUINT-PS-100-240AC/12DC/10 Power Supply 100-240VAC In, 12VDC 10A Out. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: QUINT-PS-100-240AC/12DC/10 \\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
      • Input: 100-240VAC 1.5-0.6A 50-60Hz \\r
      • Output 12VDC 10A \\r
      • DIN Rail Mounting, 85mm Wide