From our inventory we are selling a PMI SME15LEA-K (2x) Linear Guide Blocks w/ SME15R 1320x15mm Rail, 27.5kN Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SME15LEA-K, SME15R \\r
  • More Information: \\r
    • PMI 2x Linear Guideway Blocks w/ Rail \\r
    • Rail Width: 15mm \\r
    • Rail Length: 1320mm \\r
    • Rail Height: 13mm \\r
    • Pitch: 60mm \\r
    • Shoulder: 30mm \\r
    • Block Dimensions: 79.4 x 47 x 24 mm \\r