From our inventory we are selling a Powervar 61012-70R Line Power Conditioner 2-Outlet, 120VAC 1A ABC100-11W.
Specifications:
  • Model #: 61012-70R ABC100-11W
  • More Information:
    • Power Conditioner
      • Outlets: 2
      • Input: 120VAC 1.05A @ 60Hz
      • Output: 120VAC 1.00A @ 60Hz