From our inventory we are selling a Protec PST12NS-30-A P001 Pneumatic Slide Table, Bore: 12mm, Stroke: 30mm, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: PST12NS-30-A P001
  • More Information:
    • Pneumatic Slide Table
    • Double Acting
    • Bore: 12mm
    • Stroke: 30mm
    • Ports: M5x0.8
    • Pressure: 0.7MPa Max