\\r From our inventory we are selling a Rhino PSM12-156S Power Supply, 100-240VAC 2.5-1.4A Input, 12VDC 13A 156W Output. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: PSM12-156S\\r
  • More Information:
    • Rhino Power Supply
      • Input Voltage: 100-240VAC 2.5-1.4A\\r
      • Output Voltage: 12VDC 13A\\r
      • Power: 156W\\r