From our inventory we are selling a Rhino PSM24-360S (360W) Industrial Power Supply 100-240VAC Input, 24VDC 15A Out.
Specifications:
  • Model #: PSM24-360S (360W)
  • More Information:
    • Rhino Power Supply
      • Input: 100-240VAC 50/60Hz 5A-2.5A
      • Output: 24VDC 15A
      • DIN Rail Mounting, 80mm Wide