From our inventory we are selling a Ruland MWC25-8MM-1/4\\”-A Beam Coupling 8mm & 1/4\\” Bore, 25mm OD, 30mm Length.
Specifications:
  • Model #: MWC25-8MM-1/4\\”-A
  • More Information:
    • Ruland Beam Coupling
    • Bore: 8mm & 1/4\\”
    • Outer Diameter: 25mm
    • Max Speed: 6000 RPM
    • Length: 30mm