From our inventory we are selling a SenoTec CLC40-SM8 Switching Amplifier, 18-30 VDC In, 40VDC 200mA Out, M8 3-Pin. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CLC40-SM8, CLC-40 \\r
  • More Information: \\r
    • SenoTec Switching Amplifier w/ LED Indicators \\r
    • Supply Voltage: 18-30 VDC \\r
    • Current Consumption: 150mA Max \\r
    • Output: 40VDC 200mA \\r