From our inventory we are selling a SITO MOTOR LA30-24-300/350-15-C Linear Actuator 24VDC Stroke: 300mm Speed:15mm/s.
Specifications:
  • Model #: LA30-24-300/350-15-C
  • More Information:
    • SITO MOTOR Linear Actuator
    • Stroke: 300mm
    • Speed: 15mm/s
    • Max Load: 1000N
    • Power: 24VDC