From our inventory we are selling a SITO MOTOR SITO-LA16W-24-25/144-20-C Linear Actuator, 20mm/s Speed, 25mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: SITO-LA16W-24-25/144-20-C
  • More Information:
    • Linear Actuator
    • Stroke: 25mm
    • Speed: 20mm/s
    • Max Load : 100N
    • Power: 24VDC