From our inventory we are selling a SMC CDA2F63-50-XC4C6 Tie Rod Cylinder, Scraper, SS, 63mm Bore, 50mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: CDA2F63-50-XC4C6
  • More Information:
    • SMC Tie Rod Cylinder
      • Bore: 63mm
      • Stroke: 50mm
      • Ports: 3/8\\” RC
      • Max Pressure: 1.0MPa