From our inventory we are selling a SMC CDQ2B12-10D Pneumatic Cylinder, Bore: 12mm, Stroke: 10mm, 2x D-F8P Sensors.
Specifications:
  • Model #: CDQ2B12-10D D-F8P
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Bore: 12mm
    • Stroke: 10mm
    • Pressure Rating: 1.0MPa (145psi)