From our inventory we are selling a SMC CDS2YF125-900 Tie Rod Cylinder 125mm Smooth Bore, 900mm Stroke, R1/2 Ports. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDS2YF125-900 \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Tie Rod Cylinder \\r
      • Bore: 125mm (Smooth Bore) \\r
      • Stroke: 900mm \\r
      • Proof Pressure: 1.05 MPa \\r