From our inventory we are selling a SMC CM2YL32TN-200Z Pneumatic Cylinder, Bore: 32mm, Stroke: 200mm, 1/8\\” NPT.
Specifications:
  • Model #: CM2YL32TN-200Z
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 32mm
    • Stroke: 200mm
    • Ports: 1/8\\” NPT
    • Pressure: 145psi 1.0MPa Max