From our online store inventory, we are selling a SMC CQ2A32-30D Pneumatic Cylinder, 30mm Stroke, 145 PSI 1.0MPa, 16mm Shaft.
Specifications:
  • Model #: CQ2A32-30D
  • More Information: LINK
    • Pneumatic Cylinder
    • 30mm Stroke
    • 145 PSI 1.0MPa
    • 16mm Shaft