From our inventory we are selling a SMC CQ2B16-20DC Compact Cylinder, Bore: 16mm, Stroke: 20mm, Ports: M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: CQ2B16-20DC
  • More Information:
    • Compact Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 16mm
    • Stroke: 20mm
    • Pressure: 1.0MPa Max