From our inventory we are selling a SMC CXSM20-50 Guided Cylinder, Bore: 20mm, Stroke: 50mm, 0.7MPa, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: CXSM20-50
  • More Information:
    • Guided Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 20mm
    • Stroke: 50mm
    • Pressure: 0.7MPa (100psi)