From our inventory we are selling a SMC IZS31-380-B Ionizer Bar 380mm Length, 7kV Max Peak Output, 24v DC, 0.7MPa,M5.
Specifications:
  • Model #: IZS31-380-B
  • More Information:
    • SMC Ionizer Bar
      • Length: 380mm
      • Output: 7kV Peak Max
      • Input: 24v DC 200mA
      • Max Pressure: 0.7MPa