From our inventory we are selling a SMC MGGLF20-125-XC18 Linear Transfer Unit w/Auto Switches 20mm Bore 125mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: MGGLF20-125-XC18
  • More Information:
    • Bore: 20mm
    • Stroke: 125mm
    • Pneumatic Pressure: 145 PSI Maximum
    • Threading: NPT Finish Piping Port
    • Auto Switches: D-H7A1
      • Voltage: 5 to 12 to 24VDC