From our inventory we are selling an SMC MGPM16-125Z Compact Guide Cylinder 16mm Bore, 125mm Stroke w/Auto Switches.
Specifications:
  • Model #: MGPM16-125Z
  • More Information:
    • Compact Guided Cylinder
      • Bearing Type: Slide Bearing
      • Bore Size: 16mm
      • Stroke: 125mm
      • Max Pressure: 145psi