From our inventory we are selling a SMC MHQJ2-20DS Pneumatic Gripper, Bore: 20mm, Stroke: 10mm, Ports: M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: MHQJ2-20DS
  • More Information:
    • Pneumatic Gripper
    • Double Acting
    • Bore: 20mm
    • Stroke: 10mm (5mm/Finger)