From our inventory we are selling a SMC MKB12-10LN Rotary Clamp Cylinder, ø12mm Bore, 10mm Stroke, 1.0MPa, M5x0.8. \\r
    \\r
  • Model #: MKB12-10LN \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Rotary Clamp Cylinder \\r
      • Bore: ø12mm \\r
      • Stroke: 10mm \\r
      • Pressure: 1.0MPa Max \\r