From our inventory we are selling a SMC MQQTB10-15D Low Friction Compact Cylinder Metal Seal Bore: 10mm Stroke: 15mm.
Specifications:
  • Model #: MQQTB10-15D
  • More Information:
    • Low Friction Double Acting Compact Cylinder
    • Metal Seals
    • Bore: 10mm
    • Stroke: 15mm
    • Pressure: 0.005 MPa 0.5 MPa
    • Ports: M5 x 0.8 (Rc 1/8)
    • Rod End Female Thread
    • Rod: 6mm