From our inventory we are selling an SMC MXH6-60-M9NL Compact Slide Table Cylinder 6mm Bore, 60mm Stroke w/ Switches. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MXH6-60-M9NL \\r
  • More Information: \\r
    • Compact Slide Table/Cylinder \\r
      • Compact, Self Guided Pneumatic Cylinder \\r
      • Stroke: 60mm \\r
      • Bore: 6mm \\r
      • Table Area: 15mm x 92mm\\r