From our inventory we are selling a SMC MXQ8L-10A Pneumatic Slide Table, ø8mm Bore, 10mm Stroke, 0.15~0.7MPa, M5. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MXQ8L-10A \\r
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Slide Table
      • Bore Diameter: ø8mm\\r
      • Stroke Length: 10mm\\r
      • Pressure Range: 0.15~0.7MPa\\r