From our inventory we are selling an SMC MY1B25-2800-M9PSAPC-XB11 Rodless Cylinder 25mm Bore, 2800mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: MY1B25-2800-M9PSAPC-XB11
  • More Information:
    • Rodless Cylinder
      • Bore Size: 25mm
      • Cylinder Stroke: 2800mm
      • Ports: Rc 1/8
      • Max Pressure: 115psi (0.8 MPa)