From our inventory we are selling a SMC MY1C20-500AL Rodless Cylinder, Bore: 20mm, Stroke: 500mm, 0.8MPa, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: MY1C20-500AL
  • More Information:
    • Rodless Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 20mm
    • Stroke: 500mm
    • Pressure: 0.8MPa 115psi