From our inventory we are selling a SMC NCDGFN25-0200-H7A2S Pneumatic Cylinder ø25mm/1in Bore, 2in Stroke, 1/8in NPT. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCDGFN25-0200-H7A2S \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Pneumatic Cylinder \\r
      • Bore Diameter: ø25mm/1in \\r
      • Stroke Length: 2in \\r
      • Ports: 1/8in NPT \\r
      • Max Pressure: 145psi