From our inventory we are selling a SMC NCRB1BW10-180SE Rotary Actuator, Bore: 10mm, Rotation: 180ø, Ports: M3.
Specifications:
  • Model #: NCRB1BW10-180SE
  • More Information:
    • Rotary Actuator
    • Bore: 10mm
    • Rotation: 180ø
    • Pressure: 1.05MPa Max (153psi)