From our inventory we are selling a Sola SCL 10T512-DN Power Supply, Input: 115/230VAC, Output: ñ12VDC/5VDC 0.3/0.2A.
Specifications:
  • Model #: SCL 10T512-DN
  • More Information:
    • Power Supply
      • Input: 115/230VAC 50/60Hz 0.5A
      • Output: 10W
        • ñ12VDC 0.3A
        • 5VDC 0.2A