From our inventory we are selling a SPG S8I25GB-V12 Speed Control Motor Single Phase 25W, 220V, 0.37A, 90-1700RPM. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: S8I25GB-V12 \\r
  • More Information: \\r
    • Speed Control Motor \\r
    • Number of Phases: Single Phase \\r
    • Motor Speed: 90-1700RPM \\r
    • Voltage Rating: 220V \\r
    • Current Rating: 0.37A \\r
    • Power Rating: 25W\\r