From our inventory we are selling a Sprecher+Schuh KTA3-25-4.0A Circuit Breaker 3-Poles, 600V, 2.5A to 4A.
Specifications:
  • Model #: KTA3-25-4.0A
  • More Information:
    • Sprecher+Schuh Circuit Breaker
      • Poles: 3
      • Rated Voltage: 600V
      • Selectable Currents: 2.5A, 3A, 3.5A & 4A