| Item Condition: Used SKU: SB-207438 ST24-1-G From our inventory we are selling a Square D KHL3612517DC1616 Thermal-Magnetic Circuit Breaker, 3-Pole 125A 500VDC. \\r Specifications: \\r
New Lot of 4 Phoenix Contact 3211809 Ground Terminal, 4-Pos, Push-In Mount, 4mm²