From our inventory we are selling a Supercool AA-080-24-22-00-00 Aluminum Shrouded Heatsink Air to Air 24VDC 6A, 80W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: AA-080-24-22-00-00 \\r
  • More Information:
    • Supercool Aluminum Shrouded Heatsink
      • Cooling Method: Air to Air \\r
      • Voltage: 24VDC 6A\\r
      • Cooling Capacity: 80W\\r
      • Mounting Hole Print: 300mm x 119mm\\r
      • Overall Dimensions: 320mm x 149mm x 122mm Height