From our inventory we are selling a Tenor Koino KH-101-2A-24AC High Power Relay 24VDC 15A 110VAC/30A.
Specifications:
  • Model #: KH-101-2A-24AC
  • More Information:
    • High Power Relay
    • Voltage: 24VDC 15A 110VAC/30A