From our inventory we are selling a THK KR1501B-0030-0-00A0 Linear Actuator, 30mm Stroke, 1mm Lead, 5mm Shaft Dia..
Specifications:
  • Model #: KR1501B-0030-0-00A0
  • More Information:
    • Linear Actuator
    • Stroke: 30mm
    • Mounting Holes: 4x M3 and 2x M2
    • Ball Screw Lead: 1mm
    • Max Speed: 100mm/s
    • Outer Rail Length: 75mm