From our inventory we are selling a Tolomatic BC210NPSK10.000 Rodless Cylinder 25mm Bore, 10in Stroke, #10-32 100psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: BC210NPSK10.000, 09050001, BC2 \\r
  • More Information:
    • Tolomatic Rodless Cylinder
      • Bore Diameter: 25mm\\r
      • Stroke Length: 10in\\r
      • Rated Max Pressure: 100psi\\r