From our inventory we are selling a Watlow SSR-240-25A-DC1 Solid State Relay Coil: 32VDC Contact: 240VAC 25A. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SSR-240-25A-DC1 \\r
  • More Information: \\r
    • Solid State Relay \\r
    • Coil: 32VDC \\r
    • Contact: 240VAC 25A