From our inventory we are selling a Yakawa SGDV-5R5A01A002000 Servopack Servo Drive, 3-Phase 0-230V 0-400Hz 750W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SGDV-5R5A01A002000\\r
  • More Information:
    • Servopack Servo Drive\\r
    • Input:
      • 3-Phase 200-230V 50/60Hz 3.7A\\r
      • 1-Phase 200-230V 50/60Hz 0.2A
    • Output:
      • 3-Phase 0-230V 0-400Hz 5.5A 750W