From our inventory we are selling a Acopian A24MT550 Linear Regulated Power Supply M13, 105-125VAC, 24V, 5.5A.
Specifications:
  • Model #: A24MT550
  • More Information:
    • Linear Regulated Power Supply
    • Input Voltage: 105-125VAC
    • Nominal Output Voltage: 24VDC
    • Output Current: 5.5A