From our inventory we are selling a Allen Bradley 100-C12D400 Contactor 4 Pole, 4 N.O, 12A, 110V 50Hz 120V 60Hz. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 100-C12D400 \\r
  • More Information:
    • Contactor\\r
    • Rated Operating Current:12A\\r
    • Coil Code:
      • 110VAC 50Hz \\r
      • 120VAC 60Hz