From our inventory we are selling a Allen Bradley 100S-C72DJ22C Safety Contactor, 3-P NO, 72A Rating, 24V DC Coil. \\r
    \\r
  • Model #: 100S-C72DJ22C\\r
  • More Information:
    • Allen Bradley Safety Contactor
      • Poles: 3\\r
      • Contact: Normally Open\\r
      • Rated Current: 72A\\r
      • Voltage: 600VAC\\r