From our inventory we are selling a CCS LDL2-506X30RD2-WDM12 Machine Vision LED Bar Light, 24V, 635nm Red, 506x30mm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: LDL2-506X30RD2-WDM12 \\r
  • More Information: \\r
    • CCS Machine Vision LED Bar Light \\r
    • Voltage: 24V DC \\r
    • Color: Red, 635nm \\r
    • Light Emitting Area: 506 x 30 mm \\r
    • Dimensions: 520x35x20mm \\r
    • Power Consumption: 40W \\r